Board Meetings

Housing Authority Board Meetings

Third Thursday of each month at 4:00 PM

Membership

Five memberships are appointed by the Mayor. Members serve four-year terms

  • Cate Manley, Chairperson
    • Term expires on September 21, 2022
  • Michael W. Barnes, Vice-Chairperson
    • Term expires expires on October 31, 2022
  • Jason Eslinger
    • Term expires on April 12, 2022
  • Sally Pike
    • Term expires on September 18, 2022
  • Robert (Robin) Kilgore
    • Term expires on December 14, 2022